Detaylı Menü

İşletme Oluşturma

01

İşletme Oluşturma

İlk aşamada menüden işletmeleri seçip, işletmenizi oluşturmaya başlayın. İşletmenizin adını, logosunu ve sosyal medya bağlantılarını ekleyip sonraki adıma geçelim.

02

Detaylı Menü Oluşturma

İşletmenizi oluşturduktan sonra menüden detaylı menüleri seçip detaylı menüyü oluşturmaya başlayın. Menü adını, gösterileceği dilleri ve spesifik ayarlarınızı yaptıktan sonra sonraki adıma geçelim.

Detaylı Menü Oluşturma
Ürün Kategorisi Oluşturma

03

Ürün Kategorisi Oluşturma

Oluşturacağımız ürünlerin bir kategorisi olmalı. Menüden ürün kategorilerini seçip kategorileri oluşturmaya başlayalım. Ürün kategorisinin adını, açıklamasını, sırasını ve kapak görselini belirleyip ürün oluşturma aşamasına geçelim.

04

Ürün Oluşturma

Menüden ürünleri seçip işletmemizin ürünlerini oluşturmaya başlayalım. Adını, ürün kategorisini, açıklamasını, sırasını ve fiyatını belirleyip ürünü oluşturalım. Ürünleri oluşturduktan sonra detaylı menüler ekranından menünüzün QR kodunu indirebilirsiniz. QR kod yardımıyla detaylı menüyü müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ürün Oluşturma
QR Kod İndirme

05

QR Kod İndirme

Ürünleri oluşturduktan sonra artık QR kodu almamız gerekiyor. Menüden detaylı menüleri seçip daha önce oluşturduğunuz detaylı menüyü görüntüleyin. QR Code alanından dijital menünüzü görüntüleyebilir, görseli indir diyerek QR kodu indirebilirsiniz.